قوانین استفاده از سایتــــ 4ProPlayer.com

اولین مرجع خرید و فروش حرفه ای اکانتدر دنیای امروز با وجود توسعه گسترده ی اینترنت راه های جدیدی برای مبادله و کسب درآمد ایجاد شده است . بنابراین افرادی که با سرعت بیشتر با این دنیای جدید آشنا شوند و روش های کسب درآمد از آن را فراگیرند پیشرفت اقتصادی چشم گیری نسبت به سایرین خواهند داشت زیرا فضای اینترنت میتواند یک محل مبادله ی 24 ساعته و بدون مرز برای شما ایجاد کند . به همین دلیل است که هر روز به تعداد استفاده کنندگان سرویس های اینترنتی و مبادله کنندگان این سرویس ها افزوده میشود .
اما همانطور که می دانید این فضا ، فضای امن و کاملا قابل اعتمادی نیست و روزانه صدها مورد کلاه برداری های اینترنتی گزارش می شود .
هدف تیم 4ProPlayer    این است که با ایجاد فضایی امن و حرفه ای شرایط مبادله ی بی دقدقه را برای خریداران ، فروشندگان و سازندگان انواع اکانت های اینترنتی با کمترین کمیسیون ممکن (5%) ایجاد کند و این کمیسیون تنها از خریداران دریافت میشود.
خدمات تیم 4ProPlayer  برای خریداران کاملا رایگان است.قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت 4ProPlayer•    شرایط ثبت نام و استفاده


1.1  شرایط سنی
هر شخص حقیقی  که قصد استفاده از خدمات 4ProPlayer را داشته باشد باید  از شرایط سنی (بالای 18 سال) برخوردار باشد و احراز هویت را انجام دهد.
و اگر فردی با شرایط سنی زیر 18 سال قصد استفاده از خدمات 4ProPlayer را داشته باشد باید حساب کاربری خود را با نام و اطلاعات شناسایی سرپرست قانونی خود (پدر ، مادر و  ولی قانونی) ثبت نام و فعال سازی کند .
شخصی که حساب کاربری با نام  و اطلاعات شناسایی آن ها ثبت نام ، فعال سازی و احراز می شود ، مسئولیت قانونی تمامی فعالیت ها و تبعات آنها را بصورت تمام و کمال پذیرا می شود . شخصی که حساب کاربری با نام آن ایجاد شده است ، مسئول استفاده و نگهداری حساب کاربری خود بوده و در صورت بروز هر گونه تخلف توسط استفاده کننده و یا استفاده کنندگان آن حساب کاربری ، تمامی تبعات با شخصی است که 4ProPlayer  آن شخص را به عنوان صاحب قانونی حساب احراز کرده و مدارک شناسایی و اطلاعات فردی آنها را به عنوان صاحب حساب ثبت نموده است  .


1.2   هر شخص حقیقی میتواند تنها به ساخت و استفاده از یک حساب کاربری اقدام نماید و در صورت استفاده از دو یا چند حساب توسط یک فرد حقیقی ، تیم و یا عوامل 4ProPlayer  میتوانند تمامی آن حساب های کاربری را غیر فعال نموده و آن شخص خاطی دیگر اجازه استفاده از خدمات 4ProPlayer  را نخواهد داشت.
(صاحبان حساب های کاربری غیر فعال شده می توانند با ایجاد درخواست بررسی و ارسال مدارک مورد نیاز به باز فعال سازی حساب کاربری اقدام نمایند و در صورت بررسی تیم 4ProPlayer   و تشخیص ما به سالم بودن فعالیت های آن حساب کاربری ، شخص اجازه استفاده از خدمات 4ProPlayer   را بار دیگر خواهد داشت )

 

•    شرایط ثبت آگهی

2.1  شخصی که اقدام به ثبت آگهی و استفاده از خدمات 4ProPlayer می نماید باید مالک حقیقی اکانتی باشد که اقدام به فروش آن می کند .
استفاده کنندگان از خدمات  4ProPlayer نمی توانند اقدام به ثبت آگهی و یا فروش اکانتی که در مالکیت آنها نیست نمایند و در صورت مشاهده این چنین آگهی ها در حساب کاربری آنها ، اجازه استفاده از خدمات 4ProPlayer  از شخص خاطی و آن حساب کاربری سلب می شود .

2.2   پس از به فروش رسیدن آگهی هر اکانت مالک آن اکانت موظف است تمامی اطلاعات مورد نیاز برای استفاده و ورود به آن اکانت را به خریدار تحویل دهد و پس از بررسی و تایید اطلاعات توسط خریدار ، مبلغی که توسط خریدار برای خرید اکانت پرداخت شده است ( پس از کسر 5 % کمسیون استفاده از 4ProPlayer) به حساب بانکی شخص فروشنده و صاحب اکانت فروخته شده که در حساب کاربری آنها تایید شده است واریز می شود .
پس از واریز وجه به حساب فروشنده شخص خریدار مالک تمام و کمال اکانت مورد معامله می باشد .


2.3  در صورت مشاهده هر گونه فعالیت برای باز پس گیری و یا ورود به اکانت مورد معامله پس از دریافت وجه قرارداد شده توسط شخص فروشنده و عوامل مربوطه به شخص فروشنده ، تمامی اطلاعات شناسایی شخص از جمله تصویر کارت شناسایی ، آدرس  شخص فروشنده و سند فروش اکانت که توسط فروشنده نوشته و امضا شده است در اختیار شخص خریدار قرار می گیرد و خریدار می تواند از طریق مراجع  قضایی (پلیس فتا) اقدام به شکایت و پیگیری قانونی نماید .

2.4   در صورتی که شخص فروشنده پس از فروش و دریافت وجه مقرر شده برای فروش اکانت اعلام به پشیمانی و درخواست باز پس گیری اکانت مورد معامله را داشته باشد تیم 4ProPlayer  به خریدار اطلاع داده و در صورت موافقت خریدار اکانت ، فروشنده میتواند پس از باز پرداخت مبلغ کامل پرداخت شده توسط خریدار برای اکانت به 4ProPlayer  و پرداخت مبلغی بابت قرامت که توسط 4ProPlayer به نسبط قیمت اکانت مورد معامله و زمانی که از انجام معامله سپری شده محاسبه میشود ، مالکیت آن اکانت را پس بگیرد.
در صورت انجام این فرایند شخص فروشنده مسئولیت تمامی تبعات و مشکلات احتمالی را پذیرا میشود و تیم 4ProPlayer هیچ گونه مسئولیتی نسبت به این تبعات و مشکلات احتمالی نخواهد داشت .

 

3.  نقش و وظایف سایت 4ProPlayer   در انجام معاملات

3.1   تیم 4ProPlayer  فقط به عنوان واسط معامله فعالیت دارد و در صورت بروز هر گونه مشکل برای اکانت مورد معامله اعم از بسته شدن اکانت ( بلاک ، غیر فعال شدن ) ، اقدام غیر قانونی به باز پس گیری توسط فروشنده و هر گونه مشکل دیگر برای اکانت پس از اتمام معامله  این تیم (4ProPlayer)  و عوامل وابسته به سایت 4ProPlayer هیچ گونه مسئولیت فردی یا قانونی نسبت به این مشکلات ندارند.
پس از اتمام هر معامله (تحویل اکانت به خریدار و پرداخت وجه اکانت به فروشنده ) طرفین معامله مسئول تمامی تبعات و مشکلات احتمالی پیش آمده هستند و تیم 4ProPlayer  به عنوان واسط فقط و فقط موظف است اطلاعات شخص فروشنده از جمله تصویر کارت شناسایی و آدرس آن شخص را در اختیار خریدار قرار دهد و هیچ گونه اقدام دیگری توسط تیم 4ProPlayer  و یا عوامل وابسته به ما در رابطه با تخلفات فروشنده و یا عوامل وابسته به فروشنده صورت نخواهد گرفت .
خریدار متضرر خود مسئول تمام و کمال شکایت قانونی و پیگیری مشکل پیش آمده توسط مراجع قضایی است .پس از اتمام معامله ( تحویل اکانت به خریدار و پرداخت وجه اکانت به فروشنده ) شخص فروشنده یا  خریدار هیچ گونه حق اقدام به شکایت از تیم 4ProPlayer ، عوامل وابسته به سایت 4ProPlayer ، مالکین و سهام داران سایت 4ProPlayer را ندارند و در صورت بروز چنین اتفاقی (شکایت از سایت 4ProPlayer بعد از اتمام معامله )  عوامل و مالکان سایت 4ProPlayer اقدام به شکایت قانونی (با موضوع اعاده حیثیت از مالکان سایت و برند 4ProPlayer  توسط آن شخص )خواهند کرد.
3.2 وظایف سایت 4ProPlayer  برای انجام معامله امن و سریع
شرح وظایف و خدمات 4ProPlayer به این صورت است که :
1 . کارشناس سایت پس از دریافت وجه از خریدار اکانت مربوطه با اطلاع به فروشنده اکانت ، اطلاعات اکانت مربوطه را از شخص فروشنده دریافت می کند .
2 . کارشناس ما اطلاعات اکانت را در اختیار خریدار قرار می دهد .
3 . پس از تأید خریدار ، کارشناسان ما اقدام به دریافت دست نوشه ای از فروشنده اکانت با عنوان تأید تحویل اکانت و انتقال مالکیت اکانت به نام خریدار میکند و پس از دریافت آن دست نوشته مبلغ تأیین شده برای معامله اکانت را به حساب فروشنده واریز میکند .
3.3 سایت به عنوان واسطه ضمن اعلام تعهد و پایبندی و محرمانگی و حفظ  اطلاعات و مشخصات طرفین معامله، در موارد احراز وقوع جرم و دسترسی غیرمجاز به داده‌های اکانت فروخته شده و یا هر اقدام دیگری در راستای نقض مالکیت کلی اکانت فروخته شده، مکلف به ارائه اطلاعات طرف خاطی به طرف شاکی جهت پیگیری امر از طریق مراجع قضایی می‌باشد و این امر مورد تایید طرفین معامله بوده است.


مهم :
پس انتقال وجه به فروشنده تیم و سایت 4ProPlayer  هیچ گونه مسئولیتی نسبت به آن اکانت نخواهد داشت .


3.3 ایجاد مشکل برای اکانت توسط فروشنده پس از فروش

در صورتی که خریدار مشکلی را راجع به اکانت به 4ProPlayer  گزارش کند تیم 4ProPlayer  پس از دریافت مدرک از خریدار اطلاعات شناسایی فروشنده و راهنمایی های لازم را در اختیار خریدار قرار میدهد .


 4. حق و حقوق سایت 4ProPlayer

4.1 تیم 4ProPlayer  با ایجاد امکانات استفاده راحت و امن در سایت 4ProPlayer  شرایط معامله امن و سریع را برای کاربران فراهم ساخته است و با ثبت سایت و برند 4ProPlayer تمامی حق و حقوق قانونی این سیستم را با نام 4PrpPlayer  ثبت کرده است .
هر گونه اقدام به کپی برداری از سیستم ، و روال کار کرد 4ProPlayer و هرگونه سوء استفاده از نام و برند 4ProPlayer  توسط هر شخص ، اشخاص ، سایت و یا گروهی دیگر غیر قانونی بوده و تیم 4ProPlayer از آن شخص یا اشخاص به مراجع قانونی شکایت خواهند کرد .


5. تشریفات انجام امور

5.1 براساس ماده ۹ قانون تجارت الکترونیک هرگاه شرایطی به وجود آید که از مقطعی معین ارسال داده پیام خاتمه‌یافته و استفاده از اسناد کاغذی جایگزین آن شود سند کاغذی که تحت این شرایط  صادر‌می‌شود باید به طور صریح ختم تبادل «داده پیام» را اعلام کند. جایگزینی اسناد کاغذی به‌جای «داده پیام» اثری بر حقوق و تعهدات قبلی طرفین نخواهد داشت.
5.2: براساس ماده ۱۷ قانون تجارت الکترونیک  اعتبار قانونی ارجاع در «داده پیام»، عقد و اراده طرفین با رعایت موارد زیر معتبر است:
الف - مورد ارجاع به طور صریح در «داده پیام» معین شود.
ب - مورد ارجاع برای طرف مقابل که به آن تکیه می‌کند روشن و مشخص باشد.
ج - «داده پیام» موضوع ارجاع مورد قبول طرف باشد.
5.3 براساس ماده ۳۳ قانون تجارت الکترونیک فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات بایستی اطلاعات مؤثر در‌ تصمیم‌گیری مصرف‌کنندگان جهت خرید و یا قبول شرایط را از زمان مناسبی قبل از
عقد‌دراختیار مصرف کنندگان قرار دهند. حداقل اطلاعات لازم، شامل موارد زیر می‌باشد:
الف - مشخصات فنی و ویژگیهای کاربردی کالا و یا خدمات.
ب - هویت تأمین کننده، نام تجاری که تحت آن نام به فعالیت مشغول می‌باشد و‌نشانی وی.
ج - آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن و یا هر روشی که مشتری درصورت نیاز‌بایستی از آن طریق با فروشنده ارتباط برقرار کند.
د - کلیه هزینه‌هائی که برای خرید کالا بر عهده مشتری خواهد بود (ازجمله قیمت‌کالا و یا خدمات، میزان مالیات، هزینه حمل، هزینه تماس).
هـ - مدت زمانی که پیشنهاد ارائه شده معتبر می‌باشد.
و - شرایط و فرایند عقد از جمله ترتیب و نحوه پرداخت، تحویل و یا اجرا، فسخ،‌ارجاع، خدمات پس از فروش.


6. ضمانت اجرای عدم انجام تعدات و یا تخطی از قواعد سایت

6.1 فروشنده متعهد می شود در صورت احراز هرگونه تخلف و تخطی از مفاد قرارداد و یا دسترسی غیرمجاز به داده های اکانت فروخته شده( به هر نحو به هر طریقی) مکلف به پرداخت جریمه نقدی معادل ۵ برابر قیمت معامله خواهد بود و این امر مانع اقدام کیفری علیه شخص خاطی نیست.
6.2 تمام مکاتبات و مراودات در خصوص ثبت نام، انعقاد معاملات و حل و فصل مشکلات بر اساس مقررات مربوط به قانون تجارت الکترونیکی بوده و تمام موارد مزبور قابلیت استناد در مراجع قضایی مربوطه را دارا می باشد.

 

 

لطفاً منتظر بمانید...